Projekty UE w Szczecinku / rozwoj.szczecinek.pl

Aktualności

Prezentujemy informacje związane realizacją projektów dofinansowanych z Funduszy Unijnych oraz innych środków zewnętrznych wykorzystywanych w mieście.

Uroczyste otwarcie pomostu

W sobotę 5 maja odbyło się uroczyste otwarcie pomostu przy Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinku.

Czytaj dalej Czytaj dalej

Zakończenie inwestycji

Dnia 30 marca podpisano odbiór końcowy inwestycji w ramach projektu „Modernizacja oświetlenia miejskiego w Szczecinku w kierunku jego energooszczędności”. Przedmiotem inwestycji była modernizacja 734 punktów oświetlenie miejskiego na 68 ulicach Szczecinka.

Czytaj dalej Czytaj dalej

Oświetleniowa inwestycja na półmetku

Część wytypowanych miejsc już doczekała się nowych lamp, a kolejne są na etapie realizacji. Nowe, jaśniejsze i oszczędniejsze oświetlenie ledowe łącznie otrzyma czterdzieści ulic.

Czytaj dalej Czytaj dalej

Umowa na na dostawę autobusów elektrycznych została podpisana

W połowie listopada Komunikacja Miejska rozstrzygnęła przetarg na dostawę 10 autobusów elektrycznych i 10 ładowarek. Jedynym startującym w przetargu było konsorcjum firm Ursus Bus i Ursus

Czytaj dalej Czytaj dalej

Rozbudowa dynamicznego systemu informacji pasażerskiej wraz z modernizacją głównych przystanków autobusowych w Szczecinku w formule zaprojektuj i wykonaj

Miasto ogłosiło przetarg na Projekt RPZP.02.04.00-32-0003/16 „Rozbudowa dynamicznego systemu informacji pasażerskiej wraz z modernizacją głównych przystanków autobusowych w Szczecinku” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w formule "zaprojektuj i wykonaj"

Czytaj dalej Czytaj dalej

Odrestaurowanie zabytkowej wieży ciśnień - przetarg

Upływa termin składania ofert w przetargu na rewitalizację zabytkowej wieży ciśnień na obserwatorium astronomiczne.

Czytaj dalej Czytaj dalej

"Odrestaurowanie zabytkowej wieży ciśnień z adaptacją obiektu na obserwatorium astronomiczne wraz z planetarium"

Miasto Szczecinek aplikuje do pozyskania środków na realizacje zadania inwestycyjnego polegającego na adaptację zabytkowej wieży ciśnień na obserwatorium astronomiczne.

Czytaj dalej Czytaj dalej

Przetarg na elektryczne autobusy

Komunikacja Miejska ogłosiła przetarg na zakup autobusów elektrycznych. Zadanie nosi nazwę: "Dostawa 10 sztuk fabrycznie nowych autobusów elektrycznych, niskopodłogowych, miejskich wraz z systemem ładowania akumulatorów trakcyjnych (ładowarki) dla Komunikacji Miejskiej spółki w Szczecinku".

Czytaj dalej Czytaj dalej

Elektryczne autobusy firmy URSUS.

Komunikacja Miejska w Szczecinku kilka tygodni temu ogłosiła kolejny, drugi przetarg na zakup autobusów elektrycznych w ramach projektu RPZP.02.01.00-32-0012/16  „Zakup 10 sztuk miejskich autobusów elektrycznych  niskopodłogowych wraz z budową stacji ładowania autobusów elektrycznych w Szczecinku”

Czytaj dalej Czytaj dalej
  |   1   |